Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Zbrojarz, oferty pracy - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Zbrojarzy i ogólnobudowlanych do prac remontowo budowlanych na Śląsku od zaraz

Zbrojarzy i ogólnobudowlanych do prac remontowo budowlanych na Śląsku od zaraz

Częstochowaśląskie 2018-11-30
znajdzto.pl / ... / Budownictwo / Zbrojarz
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu ZBROJARZ z województw: Zobacz ogłoszenia z działu ZBROJARZ z miast:

Zbrojarz betoniarz

 

Najczęściej wykorzystywanym materiałem używanym w zawodzie zbrojarza jest beton. Zdobycie uprawnień zbrojarza betoniarza odbywa się w dwóch etapach.

 

Po 2-letniej edukacji kandydat na zbrojarza uzyskuje kwalifikacje pracownika budowlanego budownictwa naziemnego. Po trzecim roku nauki absolwent otrzymuje zawód betoniarza i zbrojarza. Do obowiązków zbrojarza należy stawianie szalunków różnego rodzaju, wykonywanie i wbudowywanie zbrojenia, kontrola stanu betonu świeżego i zastygłego, tłoczenie betonu, nanoszenie go i późniejsza jego obróbka. Do zadań zbrojarza może należeć także artystyczna dekoracja powierzchni betonowych i zbrojenie terenu pod budowę.
Zbrojarz odpowiada za wytwarzanie prefabrykatów żelbetonowych, ich transport i wbudowanie. Musi także umieć zabezpieczyć budowlę betonową i żelbetonową. Zbrojarz może pracować w różnych miejscach. Obecnie zbrojarze zatrudniani są zarówno na dużych placach budowy, jak i przy różnego rodzaju remontach i renowacjach. Zbrojarz powinien także umieć postawić ścianki w pomieszczeniu z wykorzystaniem odpowiednich materiałów, umieć położyć izolację np. termiczną lub akustyczną, oraz zbadać wytrzymałość powierzchni betonowych.
Osoba, która planuje zostać zbrojarzem, powinna wykazywać się zmysłem konstruktorskim, orientacją przestrzenną, mieć dobre wyczucie formy, być energiczna i silna oraz powinna umieć pracować w zespole. Obecnie firmy budowlane, polskie i zagraniczne, często zamieszczają na portalach ogłoszeniowych oferty o zatrudnieniu zbrojarzy. Nierzadko poszukiwane są także całe brygady budowlane, w których są także zbrojarze.

Proszę czekać - ładowanie treści...