Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Włochy

Rodzina z Genui poszukuje Au Pair do opieki nad 3 dzieci od listopada 2016. Włoska rodzina zaprosi Au pair / Genua / listopad 2016 Nr oferty: 36533/Prowork.com.pl Wymagania: • Dobra znajomość j.angielskiego lub j.włoskiego • wiek Au pair Włochy 18-29 lat • doświadczenie w opiece nad dziećmi • chęć do nauki i doskonalenia j. włoskiego • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy *dostępne również opcje summer Au pair 1-3 mies. • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. • Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną • Mile widziane osoby z doświadczeniem jako Au Pair w Anglii czy innych krajach. Obowiązki: Rodzina włoska  - 3 dzieci w wieku: 9 ,6 i 5 lat zaprosi Au Pair na okres 6-12 miesięcy.  Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziećmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce, zabawa oraz drobne prace domowe.  Rodzina mieszka w Genui. Posługuje sie j. włoskim, znają również j. angielski. Jeśłi znasz komunikatywnie włoski i chcesz uczyć się dalej tego języka zostań Au pair we Wloszech! Oferujemy: Program Au Pair Włochy to pobyty językowe u rodzin włoskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair we Włoszech ma zagwarantowane: • 6- 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka włoskiego • Kieszonkowe 280 Euro / miesięcznie • Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Posiadamy wiele ofert Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całych Włoszech. Wyjazdy Au Pair Włochy z biurem Prowork różne terminy 2016. Szukasz pracy we Włoszech? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się włoskiego! Chcesz się nauczyć j. włoskiego i zamieszkać z rodziną we Włoszech? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem włoskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Kontakt: Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę?   Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie   Au Pair Włochy   prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl    lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl   Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065   skype:   prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -15 lat doświadczenia!   Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .