Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Włochy

Rodzina z Turynu z 2 dzieci poszukuje Au Pair od grudnia 2016 roku na pobyt 6-12 miesięcy. Preferowana Au Pair z dobrym angielskim!   Opiekunka Au Pair w Turynie / Włochy /grudzień 2016 Nr oferty: 36864/Prowork.com.pl Wymagania: Au Pair Włochy -   wymagany   wiek   uczestnictwa 18-30 lat Komunikatywna /dobra znajomość j. angielskiego lub włoskiego D oświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do wyjazdu na okres  6 -12 miesięcy jako Au Pair do Włoch( w okresie letnim dostępne wyjazdy Summer AuPair Włochy na 2- 3 miesiące) Mile widziane kandydatki z dobrą znajomością angielskiego i chęcią do nauki włoskiego!  Doświadczenie Au Pair z USA czy UK dodatkowym atutem! Obowiązki: Rodzina włoska  z 2 dzieci w wieku 6 i 8 lat zaprosi Au Pair od kwietnia 2016 na okres 6-12 miesięcy.  Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziećmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce, zabawa oraz drobne prace domowe.  Rodzina mieszka w rejonie Turyna. Możliwość uczęszczania na kurs j. włoskiego. Mile widziane doświadczenie Au Pair USA, Au Pair UK. Jeśłi znasz komunikatywnie włoski i chcesz uczyć się dalej tego języka zamieszkaj z włoską rodziną - zostań Au pair we Wloszech! Oferujemy: Program  Au Pair Włochy to pobyty językowe u rodzin włoskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair we Włoszech ma zagwarantowane: 6- 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i  pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi   i możliwość  nauki języka włoskiego Kieszonkowe   280 Euro / miesięcznie Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.    Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Posiadamy  wiele  ofert  Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całych Włoszech. Wyjazdy Au Pair Włochy z biurem Prowork różne terminy 2016. Szukasz pracy we Włoszech? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się włoskiego! Chcesz się nauczyć j. włoskiego i zamieszkać z rodziną we Włoszech? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem włoskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Kontakt: Chcesz wyjechać jako Au Pair za granicę?   Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie   Au Pair Włochy   prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl    lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl   Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065   skype:   prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -13 lat doświadczenia!   Program wymiany kulturowej Au Pair - to najlepszy sposób na podróże i naukę języka za granicą!. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .