Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Opis:

Pielęgniarka Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Szpital Watford  w Wielkiej Brytanii poszukuje pielęgniarek do pracy na oddziałach wewnętrznym i chirurgii. Szpital poszukuje kandydatów z doświadczeniem, ale również absolwentów.  Rozmowy kwalifikacyjne będą organizowane przez Skype.  Wymagania: Wykształcenie wyższe, min. Licencjat lub Magister pielęgniarstwa. Rejestracja z NMC - Pin Biegła znajomość języka angielskiego Komunikatywność Umiejętność pracy w zespole  Oferujemy: Wynagrodzenie od £21909 do £28462 £1000 dopłaty do zakwaterowania Opłacony bilet lotniczy do £250 Dodatek 5% do pensji rocznej Wymagane dokumenty: Rejestracja z NMC - numer Pin Min. dyplom Licencjata z pielęgniarstwa Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" TTM Heathcare i Urszula Kumor służą pomocą w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych. Urszula jest wykwalifikownaym nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim stażem oraz specjalistą w dziedzinie zasobów ludzkich.  Kontakt: Proszę wysyłać swoje CV do Urszuli Kumor. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...