Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Opis:

Opiekun / Opiekunka Osób Starszych do Wielkiej Brytanii Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Opieka nad osobami starszymi, wsparcie psychiczne oraz fizyczna pomoc w codziennych wyzwaniach, jak ubranie, mycie, sprzątanie, chodzenie, gotowanie. Praca w domach opieki, dla chętnych praca typu live - in z zamieszkaniem w domu podopiecznego, także oferty pracy w których dojeżdżamy do kilku osób dziennie by pomóc ich w ich gospodarstwach domowych (przypadki lekkie) - z samochodem służbowym. Dla każdej osoby zatrudnionej zapewnione jest zakwaterowanie w okresie początkowym, pakiet szkoleń przygotowujący do pracy (w okresie płatnego zatrudnienia), oraz legalna umowa z pracodawcą brytyjskim. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego; Doświadczenie w pracy pośród ludzi - niekoniecznie w opiece (szkolenia zapewnione); Miłe i pogodne usposobienie pomagające zjednywać życzliwość podopiecznych; Chęci do pracy i gotowość do wyjazdu do Wielkiej Brytanii; Oferujemy: Legalne zatrudnienie na umowie angielskiej; Konkurencyjne stawki; Zakwaterowanie w okresie początkowym;  Stabilną i rozwojową pracę w rozrastającym się sektorze usług medycznych; Wymagane dokumenty: CV w j.angielskim Referencje - na papierze firmowym z podpisami i pieczęciami - w j.angielskim lub ich tłumaczenie przysięgłe Zaświadczenie o niekaralności - z polskich rejestrów (Dla osób mieszkających już w UK - odrębne warunki) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Masz pytania - zadzwoń: 508 869 844 Aplikuj Teraz - prześlij dokumenty na podany adres. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...