Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Care Assistant - opiekun osób starszych w Wielkiej Brytanii Nr ref.: /JOBS.pl Pragniesz związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym? Znasz język angielski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia w opiece. Opis stanowiska: - praca w domach opieki (do wyboru placówki na terenie całej Wielkiej Brytanii) - pomoc osobom starszym w wykonywaniu codziennych czynności (asystowanie podczas chodzenia, spędzanie czasu, pomoc w ubieraniu, jedzeniu, dotrzymywanie towarzystwa) -organizowanie czasu podopiecznym (spacery, zabawy) -w razie potrzeby pomoc w higienie osobistej Oczekiwania: - dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca kontakt z podopiecznymi oraz personelem medycznym - gotowość do przyjazdu na spotkanie z pracodawcą w Warszawie - mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (opieka nad osobami chorymi lub starszymi, młodzieżą lub dziećmi - może być praktyka zdobyta podczas studiów, praca jako wolontariusz, staż, opieka nad członkiem rodziny) - predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki - życzliwość i cierpliwość, empatia - gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na minimum 12 miesięcy Oferujemy: - atrakcyjne zarobki w zależności od doświadczenia - tanie zakwaterowanie w jednoosobowych, wyposażonych pokojach - stałe i legalne zatrudnienie - umowa na pełen etat z możliwością wielu nadgodzin - darmowa pomoc w załatwianiu formalności Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Zapraszamy na cykliczne spotkania z pracodawcą, odbywające się w Warszawie! Najbliższe spotkanie - 9-10 listopada Kontakt telefoniczny - 22 855 42 34 Kontakt: CV w j. angielskim proszę przesyłać na adres opieka@hr.pl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .