Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Ciekawa oferta dla opiekunów z prawem jazdy w Anglii od grudnia 2016! Domy prywatne na terenie południowej Anglii w Winchester poszukują opiekunów dla osób niepełnosprawnych. Praca dla Opiekunów w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym osoby ze znajomością j. angielskiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Pomagamy w procesie rekrutacyjnym i umawiamy na rozmowy telefoniczne z pracodawcą brytyjskim. Stały kontrakt jako opiekun w UK! Support Worker / Winchester / 7.25 funtów godz. / grudzień 2016 Nr oferty: 7667/Prowork.pl Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi z learning disabilities znajomość języka angielskiego prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku)  wymagane referencje z poprzednich miejsc pracy Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od grudnia 2016! Obowiązki: Brytyjski pracodawca, zaprzyjaźniony klient Prowork.pl  zatrudni doświadczonych opiekunów / Support workers ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Praca  jako opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie. Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem . Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Oferujemy: Wynagrodzenie: 7.25 funtów/godz. brutto, pon.-czw. noc - 8.50 funtów brutto godz., sob.-niedz. dzień - 8.50 funtów brutto godz., pt.-niedz. noc - 10.05 funtów godz. Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim  Kontakt: W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie. Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki ul. Warecka 8/46 00-040 Warszawa, www.prowork.PL   FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.  Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl .