Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 września 2016

Pracuj jako Community Worker / Epsom / 7.25 GBP/h / październik 2016

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresEpsom/ Surrey / płd. Anglia
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Poszukujesz ciekawej pracy w Anglii jako opiekun? Lubisz pracę z osobami starszymi i jesteś doświadczonym kierowcą? Już dziś zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl! Dla naszego klienta, brytyjskiego pracodawcy specjalizującego się w rekrutacji opiekunów dojeżdżających do pacjentów w UK, pilnie poszukujemy kandydatów do pracy w Epsom / Domiciliary Care Assistants w Anglii od października 2016!  

Pracuj jako Community Worker / Epsom / 7.25 GBP/h / październik 2016

Nr oferty: 7703/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegoprawo jazdy (zapewniony samochód służbowy) wymagane referencje z poprzednich miejsc pracyMile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracyRozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od października 2016!

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, stały klient Prowork.pl, duża organizacja świadcząca usługi medyczne, zatrudni  opiekunów ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w Epsom/ hrabstwo Surrey (okolice Londynu). Praca  jako opiekun osoby starszej – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie.Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby starszej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 7.25 funtów/ godz. Po 3 miesiącach: 7.50 funtów/ godz.Zamieszkanie: 90 funtów tygodniowo z rachunkamiOkres zatrudnienia: minimum 1 rokEtat: 36 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.Kontrakt podpisywany bezpośrednio z  pracodawcą brytyjskim 

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki

ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL   FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA


Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą. 

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...