Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 30 września 2016

Praca Pielęgniarka Anglia / Tunbridge Wells / od 14.00 funtów/godz.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresTunbridge Wells, Kent
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Chcesz pracować jako pielęgniarka w Anglii? Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający 2 domy opieki w Anglii pilnie zatrudni pielęgniarkę /NMC registered nurse do pracy z osobami starszymi w Tunbridge Wells / hrabstwo Kent (1,5 godz. do Londynu). Praca w kameralnym domu opieki liczącym 25 pacjentów od października 2016.

Praca Pielęgniarka Anglia / Tunbridge Wells / od 14.00 funtów/godz.

Nr oferty: 7740/Prowork.pl

Wymagania:

•    znajomość języka angielskiego 

•    dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister) 

•    referencje i zaświadczenie o niekaralności 

•   rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę  jako opiekun osoby starszej/care assistant). 

•   Gotowość do podjęcia pracy w UK od października 2016 

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i rodzinny dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Tunbridge Wells / hrabstwo Kent. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie /skype. Praca dla pielęgniarek w UK od października 2016.

Oferujemy:

Stały kontrakt (36-48 godzin tygodniowo).Wynagrodzenie: 14.00-16.00 funtów brutto godz. w zależności od doświadczeniaKontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskimMożliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowychZamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę, koszt ok. 90 funtów tyg.Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. 

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl i rejestrację na www.prowork.pl, tel. +48 22 828 31 34; +48 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...