Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Praca dla Care Assistant / Felsted / 7.20 funtów brutto godz.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresFelsted
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Świetna oferta pracy dla Opiekuna/Care Assistant w kameralnym domu opieki typu Residential Home w Felsted / hrabstwo Essex. Brytyjski pracodawca posiadający 28 lat doświadczenia w prowadzeniu domu opieki w Anglii, zatrudni pogodnych i chcących pomagać innym opiekunów / Care Assistants z angielskim. Oferta od listopada 2016. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w przyjaznym domu opieki w Anglii - prześlij CV! 

Praca dla Care Assistant / Felsted / 7.20 funtów brutto godz.

Nr oferty: 7791/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegodoświadczenie w pracy z osobami starszymiwymagane referencje od poprzednich pracodawcówRozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni doświadczonych opiekunów do pracy z osobami starszymi w kameralnym, liczącym 15 rezydentów domu w opieki w Felsted / hrabstwo Essex. Pracodawca oferuje szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu domu opieki. 

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok

Wynagrodzenie: 7.20 funtów /godz. bruttoZamieszkanie: zapewnione, koszt ok 250 funtów miesięcznie

Praca stała - etat (36 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach.

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki

ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa


Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą. 

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...