Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Opiekunowie UK / spotkanie z pracodawcą 9-10 listopada Warszawa

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • Adresróżne rejony / Anglia
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Znasz komunikatywnie język angielski i chcesz pracować jako Opiekun/Care Assistant w Anglii?Skontaktuj się z Prowork.Pl i umów na spotkanie z pracodawcą brytyjskim w Warszawie w dniach  9-10 listopada 2016. Atrakcyjne oferty pracy od grudnia 2016. Care assistant jobs in care homes UK. Apply now! UWAGA: pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz gwarantuje bezpłatny transfer z lotniska do miejsca pracy! Dodatkowo zamieszkanie w świetnej cenie – koszt jedynie 38 funtów tygodniowo!  

Opiekunowie UK / spotkanie z pracodawcą 9-10 listopada Warszawa

Nr oferty: 7751/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegodoświadczenie w opiece nie jest wymaganewymagane 2 referencje z poprzednich miejsc pracyGotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie, w dniach 9-10 listopada 2016

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, wieloletni klient Prowork.PL posiadający sieć domów opieki w Anglii, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w różnych domach opieki w Anglii. Dostępne stanowiska m.in. w hrabstwach Kent, Sussex, Surrey, Dorset, Cambridgeshire, Hampshire, Oxfordshire, Gloucestershire oraz wiele innych!

Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ

i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką nie jest wymagane, zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Od osób aplikujących na stanowiska opiekunów w UK wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Okres pracy: kontrakty minimum roczne

Wynagrodzenie: 7.20-8.00 funtów / godz. brutto w zależności od doświadczenia

Zamieszkanie: zapewnione, koszt jedyne 38 funtów tygodniowo!

Praca stała - etat (36-42 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach

kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto dostępne  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...