Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

 Ciekawa oferta pracy dla opiekunów mająch doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Praca w UK od listopada  2016! Domy prywatne na terenie południowej Anglii w Bridport poszukują opiekunów dla osób niepełnosprawnych. Stały kontrakt jako opiekun w UK! Opiekun z prawem jazdy / Bridport/ 7.25 funtów brutto godz. Nr oferty: 7794/Prowork.pl Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi z learning disabilities znajomość języka angielskiego prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku)  wymagane referencje z poprzednich miejsc pracy Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od  listopada 2016! Obowiązki: Brytyjski pracodawca, wieloletni klient Prowork.pl  zatrudni doświadczonych opiekunów / Support workers ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Praca jako opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie. Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem . Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Oferujemy: Wynagrodzenie: 7.25 funtów/godz. brutto, pon.-czw. noc - 8.50 funtów brutto godz., sob.-niedz. dzień - 8.50 funtów brutto godz., pt.-niedz. noc - 10.05 funtów godz. Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z  pracodawcą brytyjskim  Kontakt: W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie. Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki ul. Warecka 8/46 00-040 Warszawa, www.prowork.PL   FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.  Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...