Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 września 2016

Opiekun/ka Gloucester / 7.25 funtów brutto godz. / październik

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresGloucester / hrabstwo Gloucestershire
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Brytyjski pracodawca  posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki w Gloucester / hrabstwo Gloucestershire, zatrudni pogodnych i chcących pomagać innym opiekunów / Care Assistants z angielskim. Praca od października 2016. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w przyjaznym domu opieki w Anglii - prześlij CV! 

Opiekun/ka Gloucester / 7.25 funtów brutto godz. / październik

Nr oferty: 7658/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegowymagane referencje od poprzednich pracodawcówRozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu w opieki w Gloucester / hrabstwo Gloucestershire.

Pracodawca  oferuje szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu domu opieki. 

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok

Wynagrodzenie: 7.25-8.00 funtów /godz. brutto w zależności od doświadczeniaZamieszkanie: pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zamieszkania.

Praca stała - etat (36-48 godz. / tyg.).

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...