Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający ekskluzywny dom opieki w Chaldon / hrabstwo Surrey pilnie zatrudni pielęgniarkę / NMC registered nurse do pracy z osobami starszymi. Praca dla pielęgniarki w domu opieki w Chaldon / hrabstwo Surrey. Świetna lokalizacja około 1 godz. drogi do Londynu! Nurse job / Chaldon / 17.00 funtów/godz. / październik 2016 Nr oferty: 7737/Prowork.pl Wymagania: dobra  znajomość języka angielskiego dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister) referencje i zaświadczenie o niekaralności rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji  mogą  podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant). Gotowość do podjęcia pracy w UK od października 2016 Obowiązki: Brytyjski pracodawca posiadający doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Chaldon / hrabstwo Surrey. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype. Praca dla pielęgniarek w UK od października 2016. Oferujemy: Stały kontrakt (36-48 godzin tygodniowo). Możliwość pracy w nadgodzinach. Wynagrodzenie:  17.00 funtów brutto /godz. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie Pracodawca zapewnia płatne przerwy oraz posiłek podczas pracy. Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK.  Kontakt: W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl i rejestrację na www.prowork.pl, tel. +48 22 323 63 35; +48 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie. Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl .