Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 26 września 2016

Care Assistant UK / Williton/ 7.20 funtów brutto godz. / październik

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresWilliton / hrabstwo Somerset
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający kameralny dom opieki w Williton / hrabstwo Somerset zatrudni pogodnych i chcących pomagać innym Opiekunów do pracy z osobami starszymi. Dom opieki sprawuje opiekę nad 33 pacjentami i znajduje się w niedalekiej odległości od takich miast jak: Minehead, Taunton i Bridgwater. Jeśli szukasz zmian i chcesz podjąć stabilną pracę w Anglii w przyjaznym i profesjonalnym środowisku – już dziś przyślij swoje cv w j. angielskim i zarejestruj się na www.prowork.pl. Praca od października 2016!

Care Assistant UK / Williton/ 7.20 funtów brutto godz. / październik

Nr oferty: 7720/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegowymagane referencje od poprzednich pracodawcówRozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami w domu w opieki w Williton / hrabstwo Somerset. Pracodawca oferuje szkolenia NVQ, zamieszkanie w pobliżu domu opieki i przede wszystkim pracę w stabilnej firmie dającej możliwości rozwoju. 

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok

Wynagrodzenie: 7.20 funtów /godz. bruttoZamieszkanie: pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zamieszkania

Praca stała - etat (35 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach.

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...