Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Care Assistant / dom opieki w Truro / 7.20 f/godz. / listopad 2016

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresTruro / Kornwalia
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Brytyjski pracodawca posiadający dom opieki w Truro / Kornwalia, pilnie zatrudni opiekunów / Care Assistants z angielskim. Praca od listopada 2016. Jeśli lubisz pracę z osobami starszymi i myślisz o wyjeździe do UK - zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl i przyślij cv w j. angielskim! Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim telefonicznie. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w ekskluzywnym domu opieki w Anglii - prześlij CV. Care assistant jobs in care homes UK. Apply now! UWAGA: Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz zapewnia transfer z lotniska do miejsca pracy!

Care Assistant / dom opieki w Truro / 7.20 f/godz. / listopad 2016

Nr oferty: 7795/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiego

wymagane referencje od poprzednich pracodawców

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, stały klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi do pracy w domach opieki jako opiekun osoby starszej/care assistant. Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką nie jest wymagane, zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Kandydaci aplikujący na stanowiska dla opiekunów w UK wymagana dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

Okres pracy: roczne kontrakty

Wynagrodzenie: 7.20 funtów / godz. brutto

Zamieszkanie: koszt około 65 funtów tyg.

Praca stała - etat (35 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinachPracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz zapewnia transfer z lotniska do miejsca pracy

kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...