Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Care Assistant Anglia / zmiany nocne / Leigh-on-Sea / 7.30 GBP/h

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresLeigh-on-Sea / hrabstwo Essex
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Brytyjski pracodawca posiadający dom opieki w nadmorskiej miejscowości Leigh-on-Sea / hrabstwo Essex, pilnie zatrudni opiekunów na zmiany nocne / Night Care Assistants z angielskim. Praca od listopada 2016. Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim telefonicznie. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w domu opieki w Anglii - prześlij CV.  Care assistant jobs in care homes UK. Apply now!

Care Assistant Anglia / zmiany nocne / Leigh-on-Sea / 7.30 GBP/h

Nr oferty: 7767/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegowymagane referencje od poprzednich pracodawcówRozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie 

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu w opieki w Leigh-on-Sea / hrabstwo Essex.

Oferowana praca w ośrodku opieki w Leigh-on-Sea. Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Od kandydatów aplikujących na stanowiska opiekunów w UK wymagana dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok

Wynagrodzenie: 7.30 funtów /godz. bruttoZamieszkanie: zapewnione

Praca stała - etat (ok 44 godz. / tyg.). Praca w systemie nocnym (4 noce w tygodniu).

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w  języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel. 022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...