Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 września 2016

Care Assistant Anglia / Oxted / 7.50 funtów brutto godz. / październik

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresOxted / hrabstwo Surrey
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający 3 domy opieki w Anglii zatrudni pogodnych i chcących pomagać innym Opiekunów do pracy z osobami starszymi w domu opieki w Oxted / hrabstwo Surrey. Dom opieki sprawuje opiekę nad 43 pacjentami. Jeśli szukasz zmian i chcesz podjąć stabilną pracę w Anglii w przyjaznym i profesjonalnym środowisku – już dziś przyślij swoje cv w j. angielskim i zarejestruj się na www.prowork.pl. Praca od października 2016!

Care Assistant Anglia / Oxted / 7.50 funtów brutto godz. / październik

Nr oferty: 7721/Prowork.pl

Wymagania:

znajomość języka angielskiegowymagane referencje od poprzednich pracodawcówRozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie/skype

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami w domu w opieki w Oxted / hrabstwo Surrey. Pracodawca oferuje szkolenia NVQ, zamieszkanie w pobliżu domu opieki i przede wszystkim pracę w stabilnej firmie dającej możliwości rozwoju. 

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok

Wynagrodzenie: 7.50 funtów /godz. bruttoZamieszkanie: zapewnione

Praca stała - etat (36 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach.

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...