Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Asystent osoby niepełnosprawnej w UK / Cheltenham / 8.00 funtów godz.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Opiekunka

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresCheltenham / hrabstwo Gloucestershire
Dodaj do:

Opis:

Prowork.pl

 Praca dla opiekunów z prawem jazdy w Cheltenham od listopada 2016! Domy prywatne w Cheltenham / hrabstwo Gloucestershire. 

Asystent osoby niepełnosprawnej w UK / Cheltenham / 8.00 funtów godz.

Nr oferty: 7782/Prowork.pl

Wymagania:

doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi mile widzianeznajomość języka angielskiegoprawo jazdy (wymagana jazda samochodem) wymagane referencje z dwóch ostatnich miejsc pracyMile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracyRozmowa kwalifikacyjna przez telefon / skype - praca od listopada 2016

Obowiązki:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, duża organizacja świadcząca usługi medyczne, zatrudni doświadczonych opiekunów/ Community Workers z dobrą znajomością angielskiego do opieki nad osobami niepełnosprawnymi fizycznie.Większość pacjentów jest w przedziale wiekowym 19-40 lat. Praca w domach prywatnych jako opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie.

Oferta stałej pracy dla opiekunów z prawem jazdy! Lokalizacja Cheltenham / hrabstwo Gloucestershire. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w codziennych zajęciach). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 8.00 funtów/godz. bruttoZamieszkanie: zapewnioneOkres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 37,5 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowychKontrakt podpisywany z pracodawcą brytyjskim

Kontakt:

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne o przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie. 

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...