Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Zostań Au Pair w UK / Milford / luty 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresMilford
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z Milford w hrabstwie Surrey  zaprosi Au Pair do opieki nad 3 dzieci od lutego 2017 na rok.

Nr oferty: 37196/Prowork.com.pl

Wymagania:

• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

• Doświadczenie w opiece nad dziećmi

• Gotowość do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

• Osoba wyjeżdżająca musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

Obowiązki:

Rodzina z  miasta Milford w hrabstwie Surrey  zaprosi  Au Pair od lutego 2017 do opieki nad 3 dzieci w wieku: 2, 4 i 7  lat. Obowiązki Au Pair to: opieka nad dziećmi przez 30 godzin tygodniowo i pomoc rodzinie goszczącej  w  drobnych obowiązkach domowych. Kieszonkowe dla Au Pair oferowane przez tą rodzinę to 85  funtów tygodniowo.

Zagwarantowana możliwośc uczęszczania na kurs języka angielskiego oraz bezpłatny przelot. Ponadto w ofercie Au Pair Prowork duży wybór innych rodzin z Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

 W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:

  •      9-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii

  •      Praca Au pair 30 godzin tygodniowo

  •     Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg

  •     Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  •     Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zależnosci od oferty)

  •     Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Wielka Brytania prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2017.Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii