Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Brytyjska rodzina zaprosi Au Pair  na minimum 9 -12 miesięcy do opieki nad 1 chłopcem. Wyjazd Au pair do UK/ Salisbury /listopad 2016 Nr oferty: 36971/Prowork.com.pl Wymagania: • Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat • Komunikatywna znajomość j. angielskiego • Doświadczenie w opiece nad dziećmi • Gotowość do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. • Kandydatka na Au Pair musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna. Obowiązki: Rodzina z Salisbury zaprosi Au Pair  do pomocy w opiece nad 4letnim chłopcem. Poszukują miłej, odpowiedzialnej Au pair do opieki nad dziećmi i pomocy w drobnych obowiązkach domowych. Au pair będzie zajmować się dziećmi, organizować im czas wypełniając z nimi ich obowiązki, a także bawić się i wychodząc z nimi.  Chętnie zaproszą osobę posiadającą prawo jazdy Rodzina zapewnia bezpłatny przelot z Polski do Wielkiej Brytanii. Au Pair w UK może uczestniczyć w kursach językowych.  Ponadto w ofercie Au Pair Prowork duży wybór innych rodzin z Wielkiej Brytanii. Oferujemy:  W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:       9-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii       Praca Au pair 30 godzin tygodniowo     Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg     Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.     Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zależnosci od oferty)     Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!   Kontakt: Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Wielka Brytania prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065 skype: prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016.Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .