Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Opis:

Wyjedź jako Summer Au Pair do WIelkiej Brytanii!  Zamieszaj z brytyjską rodziną jako Au pair i szlifuj angielski z nativami! Planujesz wakacje językowe po maturze 2016 pracę na wakacje dla studentów? Wybierz Summer Au pair Anglia 2016 czyli najlpeszy sposób na podróże i naukę angielskiego. Angielski na codzień, czyli  konwersacje z brytyjczykami sprawiają, że wyjazdy Au Pair są tak skutecznym sposobem na nauke angielskiego i przełamania bariery językowej! Zarejestruj się wstępnie na stronie Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair już w te wakacje!  SUMMER Au Pair Wielka Brytania 2016 Nr oferty: 33971/Prowork.com.pl Wymagania:  wiek  19 - 28 lat ( wymagany wiek uczestnictwa w programie summer  au pair) znajomość j. angielskiego dojrzałość, chęc do pracy z dziećmi /doświadzcenie w opiece nad dziećmi Gotowość do wyjazdu do Anglii  i zamieszkania z rodziną w okresie letnim na 1-3 miesiące (Wyjazdy rózne terminy czerwiec i lipiec 2016 mile widziana umiejętnośc pływania Obowiązki: Znasz język angielski,  chcesz podszkolić akcent i sprawdzić się w konwersacjach z native speakerami? Marzysz o wyjeździe do Anglii? Zostań Summer Au Pair 2016! Buro Au Pair Prowork oferuje   wakacyjne pobyty językowe u angielskich rodzin.  W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyzywienie i kieszkonkowe na własne wydatki 70-100 funtów/tygodniowo. Jezeli masz doświadczenie w opiece nad dziećmi, lubisz spędzać z nimi czas - aplikuj na Summer Au Pair Anglia z Prowork, czyli w naszej opinii najlepszy sposób na skuteczna nauke angielskiego. Więcej aktualnych informacji  jak zostać Summer Au Pair znajdziesz na stronie Prowork  Summer Au Pair 2016.    Oferujemy: 1-3  miesięczny kontrakt (do ustalenia) w okresie letnim  i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi w Wielkeij Brytanii Kieszonkowe 70-100 funtów /tydzień + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.   opieka partnerskiego biura Au Pair w UK Kontakt: W przypadku zainteresowania  ofertą i pobytem jako Summer Au Pair za granicą prosimy o rejestrację w serwisie Prowork Au Pair  i złożenie aplikacji online lub przesłanie zgłoszenia na email: prowork@prowork.com.pl . Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair.  Kontakt: tel  022 323 63 35,  502 731 065 , skype: prowork_info Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl Zobacz też inne oferty jako Summer Au Pair 2016: Summer Au Pair Francja, Summer Au Pair Anglia , Summer Au Pair Hiszpania, Summer Au Pair Włochy i inne kraje . Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...