Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 2 lutego 2016

SUMMER Au Pair Wielka Brytania 2016

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

 • Województwozagranica
 • MiejscowośćWielka Brytania
 • Adresróżne miasta
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Wyjedź jako Summer Au Pair do WIelkiej Brytanii!  Zamieszaj z brytyjską rodziną jako Au pair i szlifuj angielski z nativami! Planujesz wakacje językowe po maturze 2016 pracę na wakacje dla studentów? Wybierz Summer Au pair Anglia 2016 czyli najlpeszy sposób na podróże i naukę angielskiego. Angielski na codzień, czyli  konwersacje z brytyjczykami sprawiają, że wyjazdy Au Pair są tak skutecznym sposobem na nauke angielskiego i przełamania bariery językowej! Zarejestruj się wstępnie na stronie Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair już w te wakacje! 

SUMMER Au Pair Wielka Brytania 2016

Nr oferty: 33971/Prowork.com.pl

Wymagania:


 •  wiek  19 - 28 lat ( wymagany wiek uczestnictwa w programie summer  au pair)

 • znajomość j. angielskiego

 • dojrzałość, chęc do pracy z dziećmi /doświadzcenie w opiece nad dziećmi

 • Gotowość do wyjazdu do Anglii  i zamieszkania z rodziną w okresie letnim na 1-3 miesiące (Wyjazdy rózne terminy czerwiec i lipiec 2016

 • mile widziana umiejętnośc pływania

Obowiązki:

Znasz język angielski,  chcesz podszkolić akcent i sprawdzić się w konwersacjach z native speakerami? Marzysz o wyjeździe do Anglii? Zostań Summer Au Pair 2016! Buro Au Pair Prowork oferuje  wakacyjne pobyty językowe u angielskich rodzin.  W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyzywienie i kieszkonkowe na własne wydatki 70-100 funtów/tygodniowo.

Jezeli masz doświadczenie w opiece nad dziećmi, lubisz spędzać z nimi czas - aplikuj na Summer Au Pair Anglia z Prowork, czyli w naszej opinii najlepszy sposób na skuteczna nauke angielskiego. Więcej aktualnych informacji  jak zostać Summer Au Pair znajdziesz na stronie Prowork  Summer Au Pair 2016.  

Oferujemy:


 • 1-3  miesięczny kontrakt (do ustalenia) w okresie letnim  i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi w Wielkeij Brytanii

 • Kieszonkowe 70-100 funtów /tydzień + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.  

 • opieka partnerskiego biura Au Pair w UK

Kontakt:

W przypadku zainteresowania  ofertą i pobytem jako Summer Au Pair za granicą prosimy o rejestrację w serwisie Prowork Au Pair  i złożenie aplikacji online lub przesłanie zgłoszenia na email: prowork@prowork.com.pl . Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair. 

Kontakt: tel  022 323 63 35,  502 731 065 , skype: prowork_info

Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl

Zobacz też inne oferty jako Summer Au Pair 2016: Summer Au Pair Francja, Summer Au Pair Anglia , Summer Au Pair Hiszpania, Summer Au Pair Włochy i inne kraje .

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...