Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 września 2016

Praca Au Pair w Anglii / Southend on Sea /styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresSouthend
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z Wielkiej Brytanii zatrudni Au pair od stycznia 2017.

Nr oferty: 36935/Prowork.com.pl

Wymagania:

  •     Au Pair Wielka Brytania - wymagany wiek  uczestnictwa 18-30 lat

  •     Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  •     Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  •     Gotowość do wyjazdu  jako Au Pair na okres 9-12 miesięcy

Obowiązki:

Angielska rodzina z Southend szuka Au pair dla 2 dziewczynek w wieku 7 i 10 lat na okres 12 miesięcy.  Au pair  będzie zajmować się dziećmi, przygotowywać posiłki, wychodzić na spacery a także pomagać w drobnych obowiązkach domowych. Rodzina oczekuje pomocy przez 30  godzin w tygodniu, w zamian za co Au pair plus będzie otrzymywać kieszonkowe w wysokości 90 funtów.

Au pair ma zagwarantowany bezpłatny przelot z Polski do Wielkiej Brytanii oraz możliwość uczestniczenia w kursach językowych.

W ofercie Prowork duży wybór wyjazdów do rodzin z Wielkiej Brytanii!

Oferujemy:

 W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:

  •      9-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii * opcja Summer Au Pair ( pobyty 2-3 m-ce)

  •     Praca Au pair 30 godzin tygodniowo

  •     Kieszonkowe min 70-100 GBP netto/ tydz

  •     Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  •     Bezpłatny przelot

  •     Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Wielka Brytania  prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35 , 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016.Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stroniewww.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii