Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Opis:

Pracownik wykończeniowy / Stolarz - praca w Anglii Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: Obsadzanie drzwi, okien, listw przypodłogowych, Przygotowywanie elementów przed montażem - docinanie, nawiercanie, itp. Praca z drewnem, Możliwe inne, drobne prace wykończeniowe. Wymagania: Doświadczenie w pracach wykończeniowych oraz stolarskich, Gotowość do podjęcia pracy za granicą, Umiejętność pracy przy użyciu elektronarzędzi, Mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy. Oferujemy: Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (umowa o pracę), Stała praca na dłuższy okres, Atrakcyjne wynagrodzenie, Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: CV prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy lub na maila anglia@jobs.pl. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...