Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość USA

Au Pair dla rodziny z Weston (Massachusetts) od grudnia 2016/ Przelot do USA gratis. Zostań au pair w USA /Massachusetts/grudzień 2016 Nr oferty: 36921/Prowork.com.pl Wymagania: Komunikatywna znajomość angielskiego wiek 18-27 lat prawo jazdy D oświadczenie w opiece nad dziećmi Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci Gotowość do rozpoczęcia pracy od grudnia 2016           ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną                           Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!   Prowork -16 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair! Obowiązki: Amerykańska rodzina 2 dzieci w wieku: 5 i 2 lata zaprosi Au Pair  od grudnia 2016 na rok.  Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły,  organizować wolny czas itp. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Weston, Massachusetts.  W pobliżu znajduje się szkoła językowa,  Au Pair ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie j. angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1. Oferujemy: 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego. Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie. pelne ubezpieczenie(bez żadncyh dopłat!) 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku samochód do prywatnego uzytku bezpłatny kurs języka angielskiego rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych opieka partnerskiego biura Au Pair w USA Kontakt: W przypadku zainteresowania  ofertą i pobytem jako  Au Pair za granicą zarejestruj sie  w serwisie i złóż aplikację online lub prześlij zgłoszenie na email: rekrutacja@prowork.com.pl  . Po otrzymaniu zgłoszenia,  prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair .  Uwaga: Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Kontakt: tel 022 323 63 35 , 501 250 399 , skype: prowork_info Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl Zobacz też inne oferty:  Au Pair Niemcy, Au Pair Francja, Au Pair Anglia, Au Pair Holandia, Au pair Hiszpania  i inne kraje Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .