Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 grudnia 2017

Pracuj jako Au Pair PRO USA / Chicago/ luty 2018

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćUSA
  • AdresChicacgo
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Roczne wyjazdy edukacyjne Au Pair w USA. Jesteś po studiach pielęgniarskich, fizjoterapii czy pedagogice? Planujesz przerwe w studiach?Wybierz Gap year w USA. Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków.Au Pair USA plusy programu; dlaczego warto; opinie i rady byłej Au pair: https://www.youtube.com/watch?v=rW4K-dIEn1w&feature=youtu.be&list=PLz

 

Pracuj jako Au Pair PRO USA / Chicago/ luty 2018

Nr oferty: 43865/Prowork.com.pl

Wymagania:

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA 2018


wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki)komunikatywna znajomość j. angielskiegominimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu.prawo jazdyAu Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.

 

Obowiązki:

 


Programu Au Pair Professional w USA z Prowork Au Pair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

 

Oferujemy:

 


Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USAbezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polscewłasny pokój i całodzienne wyżywieniekieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD roczniejednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językoweubezpieczenie zdrowotneszkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktumożliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzaniemożliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonieCertyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach ZjednoczonychZobacz też: Standardowego program Au Pair w USA 2018 z ProworkObowiązki Au Pair Pro w USA- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie- nauka na kursach językowych bądź innych

 

Kontakt:

 


Jak zostać Au Pair Professional w USA 2018 z ProworkJeśli chcesz zostać Au Pair Professional w USA , zarejestruj się na stronie Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA:email: rekrutacja@prowork.com.plskype: rekrutacja_prowork facebook: facebook.com/Prowork.AUPAIRindywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź blogi Au Pair i aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

 

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...