Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość USA

Au Pair dla rodziny z Chicago od grudnia 2016/ Przelot do USA gratis. Praca Au pair w USA /Chicago/grudzień 2016 Nr oferty: 36460/Prowork.com.pl Wymagania: Komunikatywna znajomość angielskiego wiek 18-27 lat prawo jazdy D oświadczenie w opiece nad dziećmi Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci Gotowość do rozpoczęcia pracy od grudnia 2016             ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną                           Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!   Prowork -15 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair! Obowiązki: Amerykańska rodzina 3 dzieci w wieku: 5, 8 i 10 lat zaprosi Au Pair  od grudnia 2016 na rok.  Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły,  organizować wolny czas itp. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Chicago.  W pobliżu znajduje się szkoła językowa,  Au Pair ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie j. angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1. Oferujemy: 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego. Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie. pelne ubezpieczenie(bez żadncyh dopłat!) 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku samochód do prywatnego uzytku bezpłatny kurs języka angielskiego rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych opieka partnerskiego biura Au Pair w USA Kontakt: W przypadku zainteresowania  ofertą i pobytem jako  Au Pair za granicą zarejestruj sie  w serwisie i złóż aplikację online lub prześlij zgłoszenie na email: rekrutacja@prowork.com.pl  . Po otrzymaniu zgłoszenia,  prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair .  Uwaga: Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Kontakt: tel 022 323 63 35, 501 250 399 , skype: prowork_info Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl Zobacz też inne oferty:  Au Pair Niemcy, Au Pair Francja, Au Pair Anglia, Au Pair Holandia, Au pair Hiszpania  i inne kraje Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...