Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI C+E Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania: - język niemiecki na poziomie podstawowym, - doświadczenie jako kierowca, - prawo jazdy kategoria C+E Wymagania: - język niemiecki na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie jako kierowca, - prawo jazdy kategoria C+E   Oferujemy: - legalne zatrudnienie -niemiecka umowa, - Wynagrodzenie - 2100 euro brutto + diety 11 – 21 euro dziennie, 9,50 euro za każdą nadgodzinę - zakwaterowanie we własnym zakresie (pracodawca zwraca połowę kosztów) - praca przez 5 dni w tygodniu, 9 godzin dziennie, - zatrudnienie na dłuższy okres czasu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE SWOJEGO CV W JĘZYKU NIEMIECKIM Z DOPISKIEM: KIEROWCA CIĘŻARÓWKI LUB KONTAKT: 570 717 782 537 076 962 (czynny od 8:00 do 16:00) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...