Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 grudnia 2016

Kierowca C+E - Oferta z Jobs.pl

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresBawaria
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Kierowca C+E

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Kierowca w transporcie międzynarodowym.
  • Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość  niemieckiego;
    • Komunikatywna znajomość angielskiego ;
    • Prawo jazdy kat. C+E (Kod 95);
    • Ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne
    • Ważna karta Kierowcy
    • Doświadczenie na stanowisku kierowcy (wymog konieczny).
    • Szkolenie SKZ
  • Oferujemy:

    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
    • Długofalowe zatrudnienie,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Zatrudnienie na niemieckich warunkach bezpośrednio u Przewoźnika,
    • Bezpłatny transport z domu do bazy firmy i odwrotnie;
    • System zmianowy 3tyg pracy  :1tydz wolnego
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
    • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • www.allpersona.de

  • tel. 0049 / 821 508539-13

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii