Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 czerwca 2020

ZASTĘPCA KOORDYNATORA / KOORDYNATOR - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresBebra
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

ZASTĘPCA KOORDYNATORA / KOORDYNATOR

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za zakwaterowanie i wykwaterowanie delegowanych pracowników,
    • kontrola kwater pracowniczych,
    • zgłaszanie ewentualnych napraw i usterek,
    • dbałość o ład i porządek,
    • prowadzenie szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników,
    • prowadzenie rejestru nieobecności pracowników (przyjmowanie wniosków, udzielanie zgody na dni wolne),
    • pomoc w przygotowaniu harmonogramów pracy,
    • podstawowe prace administracyjne wskazane przez Koordynatora,
    • dbałość o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów z centralą firmy w Polsce,
    • kompletowanie dokumentów do wysyłki,
    • realizacja dodatkowych zadań zlecanych przez Koordynatora,
    • otwarta współpraca z centralą firmy w Polsce.

    Wymagania:

    • gotowość do realizacji zadań w nietypowych godzinach i dniach (np. zakwaterowanie pracowników w godzinach wieczornych w weekend),
    • samodzielność i odpowiedzialność,
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
    • własny samochód.

    Oferujemy:

    • praca w Niemczech (miejscowość Bebra),
    • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 1500 EUR netto (około 7900 PLN brutto),
    • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym,
    • zadaniowy czas pracy,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wsparcie Koordynatora we wdrożeniu na stanowisko,
    • pracę w dynamicznym środowisku.

    Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: \'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.\' \'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.\' \'Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.\'

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii