Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 listopada 2016

Dysponent - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresRostock
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Dysponent

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • -pozyskiwanie nowych klientów (drogą telefoniczną i mejlową)

  • -współpraca z dotychczasowymi zleceniodawcami,

  • -współpraca z klientami w zakresie realizacji zamówień,

  • -realizacja zadań sprzedażowych,

  • -ścisła współpraca z działem rekrutacji

  • -odpowiedzialność za powierzone dokumenty, ich przetwarzanie oraz archiwizacja

  • Wymagania:

  • -wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe, np. absolwenci germanistyki)

  • -min. 2 -wu letnie doświadczenie w branży B2B
  • -bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (poziom C1)
  • -znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do relokacji na teren Niemiec (Rostock)

  • Oferujemy:

  • -bardzo wysokie zarobki,

  • -pracę w międzynarodowym środowisku,
  • -niemiecką umowę o pracę,
  • -bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
  • -pracę od ZARAZ,
  • -płatny urlop, premie świąteczne,
  • -pomoc w organizacji zakwaterowania,
  • -opiekę i pomoc polskiego pracownika.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii