Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 listopada 2016

Tokarz/frezer - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Tokarz/frezer

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • - kompleksowe realizowanie procesów tokarskich lub frezerskich – dobór narzędzi, przygotowanie planów technologicznych na podstawie otrzymanych rysunków technicznych,

  • - wykonywanie prac tokarskich lub frezerskich,

  • - dbanie o terminowe wykonywanie prac,

  • - rozliczanie i raportowanie wykonanych prac.

  • Wymagania:

  • - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne – obróbka skrawaniem,

  • - mile widziane doświadczenie na stanowisku tokarza–frezera,

  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • - dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace.

  • Oferujemy:

  • - wysokie zarobki,

  • - tygodniową dietę we wysokości 200 Euro,

  • - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • - premię we wysokości 100 Euro po 200 przepracowanych godzin,

  • - premię świąteczną po 6 miesięcy zatrudnienia,

  • - pracę od zaraz,

  • - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • - pomoc polskojęzycznego pracownika,

  • -organizację zakwaterowania.

  • CV

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Numer kontaktowy:(00 49)1521 088 12 62 (polski pracownik).

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 8-17.

W razie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii