Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Spawacz MIG MAG TIG - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Spawacz MIG MAG TIG

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska pracy:

    • spawanie rur, konstrukcji oraz innych elementów metodami MIG lub/i MAG lub/i WIG (niem. TIG)
  • Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe jako ślusarz / spawacz / mechanik lub pokrewne
    • doświadczenie w spawaniu metodami MIG lub/i MAG lub/i WIG (niem. TIG)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • aktualne certyfikaty spawalnicze
    • gotowość do pracy zmianowej
    • prawo jazdy i własny samochód
  • Oferujemy:

    • Umowa o prace na warunkach niemieckich
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech
    • Zakwaterowanie sfinansowane przez pracodawcę niemieckiego
  • Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz"

  • **Aplikacje bez znajomości języka niemieckiego nie będą rozpatrywane**

  • Kontakt:

    Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

    najnowsze ogłoszenia w tej kategorii