Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Ślusarz/Spawacz* Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: SPAWACZ: -spawanie rur metodą WIG lub Autogenem o grubośći do 5mm. - spawanie instalacji grzewczych Autogenem.   ŚLUSARZ: - budowa rurociągów/ instalacji rurowych.   Wymagania: SPAWACZ: - certyfikat spawalniczy MAG i Autogen, -certyfikat spawalniczy spawania rur o grubości  do 5mm, - doświadczenie zawodowe na wyżej opisanym stanowisku, - znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikować się na stanowisku pracy, -dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie, - gotowość do podjęcia pracy zmianowej. Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.   ŚLUSARZ: -wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie zawodowe na wyżej opisanym stanowisku, - znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikować się na stanowisku pracy, -dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie, - gotowość do podjęcia pracy zmianowej. Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto. Oferujemy: - wysokie zarobki, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -organizacje zakwaterowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: numer kontaktowy: (00 49)152 177 172 78, (0049) 15216095370 biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godz.8-17 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...