Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 2 grudnia 2016

Ślusarz* - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Ślusarz*

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • - budowa kontenerów,

  • - przegląd, konserwacja, naprawa kontenerów,

  • -spawanie elementów metalowych,

  • -prace slusarskie.

  • Wymagania:

  • - wykształcenie jako ślusarz,

  • -doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac,

  • -znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • -gotowość do pracy zmianowej,

  • - wlasne auto,

  • -dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

  • -zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

  • - gotowość do samodzielnej pracy.

  • Oferujemy:

  • -bardzo wysokie zarobki,

  • -tygodniowe zaliczki,
  • -niemiecką umowę o pracę,
  • -bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
  • -pracę OD ZARAZ,
  • -płatny urlop, premie świąteczne,
  • -organizacje zakwaterowania,
  • -opiekę i pomoc polskiego pracownika.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Numer kontaktowy:(00 49)15217717278 lub 0049 152 160 95 370 (polski pracownik).

Biuro czynne: od poniedziałku do piatku w godz. 8-17.

W razie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii