Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Programista CNC / Operator Maszyn Tokarskich / Tokarz Nr ref.: /JOBS.pl Zadania Przygotowanie do procesu pracy Programowanie maszyn i urządzeń CNC Produkcja, toczenie CNC na maszynach rotacyjnych ze sterowaniem krzywkowym oraz na automatach tokarskich Praca na urządzeniach CNC do produkcji specjalistycznych elementów maszynowych   Wykształcenie/kwalifikacja Bardzo dobra znajomość systemów Fanuc i Siemensa (tokarki) lub Heidenhain iTNC 530, EPL2 (frezearki) Bardzo dobra znajomość w programowaniu skomplikowanych produktów do toczenia Wymagane podstawy języka niemieckiego Odporność na stres i umiejętność pracy w zespole Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy Zamiłowanie do nowych technologii i wprowadzania zmian systemu pracy ku polepszeniu wydajności Stawianie na najwyższą jakość wykonywanych zadań   Nasza oferta Dla fachowców z bardzo dobra umiejętnością programowania i obsługi maszyn od . 10 € / godz. w wzwyż Bezpłatny nocleg na pierwsze dwa tygodnie pobytu w Hildesheimie Pomoc w znalezieniu mieszkania Kursy dokształcania zawodowego Niemiecka umowa o pracę na dwa lata, po ich upływie i sprawdzeniu się stała umowa na czas nieokreślony Wszystkie niemieckie ubezpieczenia społeczne, płatny urlop itd.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o wysłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj teraz" :   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...