Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 listopada 2019

PAKOWACZE - PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ! - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

PAKOWACZE - PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ!

Nr ref.: /JOBS.pl

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pakowanie towarów
    • Etykietowanie
    • Przygotowywanie towarów do wysyłki

    WYMAGANIA:

    • Min. PODSTAWOWAznajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
    • Mile widziane doświadczenie na stanowiskumagazyniera/komisjonera/pakowacza
    • Gotowość do pracy w systemie3-zmianowym(w tym na zmianęnocną)
    • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

    ZAPEWNIAMY:

    • Umowę o pracęz niemieckimi pracodawcami
    • Pełny pakiet socjalny
    • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie(9,96-10,62 euro brutto/godzina+ dodatki zmianowe)
    • Możliwość pracy wnadgodzinach
    • Zakwaterowanie
    • Możliwość pracy dlaPAR(warunek:PODSTAWOWAznajomość języka niemieckiego)
    • Pomoc w organizacji wyjazdu
    • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
    • Stałą opiekę ze stronyImpactJob

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii