Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

OPIEKUNKA - CAŁE NIEMCY - UBEZPIECZENIE DAK - PREMIE ŚWIATECZNE Nr ref.: /JOBS.pl   PRACA NA TERENIE CAŁYCH NIEMIEC, WYJAZDY OD 4 DO 12 TYGODNI WYNAGRODZENIE OD 800 € DO 1500 € W ZALEŻNOŚCI ZNAJOMOŚCI OD JĘZYKA NIEMIECKIEGO I WARUNKÓW PRACY   Zakres obowiązków: Prowadzenie domu, zakupy, lekkie prace w ogrodzie Ogólna opieka nad pacjentami Standardowa opieka pielęgnacyjna nad chorymi Czuwanie nad samopoczuciem chorego oraz zapewnianie mu wsparcia Wymagania Kobieta (25-60 lat) możliwość zadeklarowania miejsca wykonywania pracy ( np. konkretne miasto ) Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym, komunikatywnym, dobrym Niekaralność. doświadczenie w opiece  ZAPEWNIAMY Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na ternie Niemiec. Polskie ubezpieczenie ZUS lub Niemieckie ubezpieczenie DAK . Zwrot kosztów dojazdu oraz pomoc w organizacji podróży. Zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego. Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach. Podwójne diety i premie w okresach świątecznych i wakacyjnych. Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski.   TYLKO U NAS DO WYBORU : WARUNKI POLSKIE: - Umowa zlecenie - Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS - Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski WARUNKI NIEMIECKIE: - Polska umowa zlecenie - Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK - Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługłuje niemiecka emerytura - Świadczenia rodzinne np: kindergeld 184€ na jedno dziecko - pomagamy załatwić formalności aktualne zdjęcie  mile widziane referencje  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Bonus!!!! Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50 €   Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ofertami zapraszamy do kontaktu. W swojej bazie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec na okres od 4 do 12 tygodni. Nie martw się, że nie znasz języka niemieckiego – też masz szanse pojechać do Niemiec jako opiekunka, wystarczy sms o treści KONTAKT na numer 575 920 651 - oddzwonimy.   Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ogłoszenia – Zadzwoń, znajdziemy je za Ciebie Kontakt: wystarczy sms o treści KONTAKT na numer 575 920 651 - oddzwonimy. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...