Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Monter do końcowego montażu Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Przeprowadzanie kompletnego montażu:   Montowanie elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i elektronicznych części / komponentów do produkcji poszczególnych sprzętów zgodnie z instrukcjami, rysunkiem technicznym i szkicami uzupełniającymi Ułożenie kabli i rur na podstawie podanego planu Przeprowadzanie kontroli częściowych oraz kontroli szczelności Dokumentowanie i przekazywanie dalej przebiegu produkcji Budowa koparek (od montażu podzespołów do hydrauliki)   Przeprowadzanie kontroli funkcjonowania:   Dobór odpowiedniej metody, mierzenie i sprawdzanie w trakcie wykonywania montażu oraz kontrola końcowa Usuwanie usterek oraz nanoszenie poprawek Kontrola jakości   Przygotowywanie zleceń montażowych:   Sprawdzanie zleceń pod katem kompletności i prawidłowości, ew. wyjaśnianie usterek Układanie materiałów / części na podstawie spisu Dostarczanie narzędzi i materiałów Ustalanie przebiegu pracy Wymagania:   Ukończona szkoła jako mechanik przemysłowy lub podobne Mile widziane doświadczenie zawodowe Gotowość do pracy zmianowej (system 2-zmianowy) J. niemiecki w mowie i w piśmie Prawo jazdy i własny samochód Oferujemy:   Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie Ciekawe i różnorodne zadania Możliwość doskonalenia zawodowego Zakwaterowanie opłacone przez firmę Umowę na czas określony do 31.07.2017 z możliwością przedłużenia (niemiecki podatek i ubezpieczenie) Opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...