Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Monter do końcowego montażu - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresMemmingen
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Monter do końcowego montażu

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kompletnego montażu:

    • Montowanie elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i elektronicznych części / komponentów do produkcji poszczególnych sprzętów zgodnie z instrukcjami, rysunkiem technicznym i szkicami uzupełniającymi
    • Ułożenie kabli i rur na podstawie podanego planu
    • Przeprowadzanie kontroli częściowych oraz kontroli szczelności
    • Dokumentowanie i przekazywanie dalej przebiegu produkcji
    • Budowa koparek (od montażu podzespołów do hydrauliki)

  • Przeprowadzanie kontroli funkcjonowania:

    • Dobór odpowiedniej metody, mierzenie i sprawdzanie w trakcie wykonywania montażu oraz kontrola końcowa
    • Usuwanie usterek oraz nanoszenie poprawek
    • Kontrola jakości

  • Przygotowywanie zleceń montażowych:

    • Sprawdzanie zleceń pod katem kompletności i prawidłowości, ew. wyjaśnianie usterek
    • Układanie materiałów / części na podstawie spisu
    • Dostarczanie narzędzi i materiałów
    • Ustalanie przebiegu pracy
  • Wymagania:

    • Ukończona szkoła jako mechanik przemysłowy lub podobne
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe
    • Gotowość do pracy zmianowej (system 2-zmianowy)
    • J. niemiecki w mowie i w piśmie
    • Prawo jazdy i własny samochód
  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie
    • Ciekawe i różnorodne zadania
    • Możliwość doskonalenia zawodowego
    • Zakwaterowanie opłacone przez firmę
    • Umowę na czas określony do 31.07.2017 z możliwością przedłużenia (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec
  • Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku

  • "Aplikuj teraz".

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii