Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Mechanik samochodowy / wulkanizator - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Mechanik samochodowy / wulkanizator

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków :

    • wymiana opon z letnich na zimowe (Reifenwechsel)
    • przegląd samochodu przed zima i drobne naprawy (Winterscheck, Reparatur und Wartungsarbeiten an Fahrzeugen)
    • wymiana płynów hamulcowych
    • sprawdzenie, wymiana oleju, filtrów,
    • wymiana tarczy hamulcowych, etc.
  • Wymagania:

    • Wykształcenie jako mechanik samochodowy lub podobne
    • Umiejętność obsługi wyważarki, wymiany opon, felg
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki / wulkanizacji
    • Znajomość j. niemieckiego pozwalającą na komunikacje w miejscu pracy
    • Mile widziany własny samochód ze względu na dojazdy miedzy kwatera i miejscem pracy
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie od 04.10.2016
    • Umowa niemiecka (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
    • Opiekę polskiego koordynatora po przyjeżdzie do Niemiec
    • Możliwość pracowania w soboty i wypracowanie nadgodzin
    • Możliwość przejęcia przez klienta na umowę bezpośrednią
    • Bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez firmę
  • W przypadku zainteresowania prosimy przesłać następujące dokumenty:

    • aktualne CV (po polsku lub niemiecku)
    • skan świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie mechanika samochodowego
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii