Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Mechanik samochodowy / Wulkanizator Nr ref.: /JOBS.pl Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe lub średnie– techniczne o kierunku mechanik samochodowy Dobra znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się w zakładzie mechanicznym i z klientami Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata w warsztacie samochodowym umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność   Miejsce pracy: warsztaty samochodowe na terenie Bawarii  i Baden Württemberg (południowo-wschodnia część Niemiec, miasta: Monachium, Regensburg, Ingolstadt, Ulm, Stuttgart, Lörrach) Oferujemy: Zatrudnienie dla prestiżowej firmy niemieckiej, numer 1. w swojej branży w Niemczech  Umowa o prace na warunkach niemieckich  Atrakcyjne wynagrodzenie Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech Zakwaterowanie sfinansowane przez pracodawcę niemieckiego   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV w języku niemieckim oraz kopie świadectwa szkoły.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz". Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...