Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Lakiernik Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków będzie należało :    przygotowanie pojazdu/elementów karoserii pojazdu do malowania, gruntowania, polerowania, szpachlowania, retusz  lakierowanie pojazdów/części karoserii określenie odcieniu lakieru doświadczenie z lakierami na bazie wody lakierowanie metoda natryskowa  demontaż i montaż części przed i po lakierowaniu suszenie powierzchni bądź utrwalanie różnymi metodami końcowa kontrola po lakierowaniu Wymagania   komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) doświadczenie na stanowisku lakiernika wykształcenie kierunkowe mile widziane Oferujemy :  atrakcyjne wynagrodzenie dieta dzienna stabilne zatrudnienie ciekawe i różnorodne zadania możliwość doskonalenia zawodowego zakwaterowanie opłacone przez firmę umowę na czas nieokreślony (niemiecki podatek i ubezpieczenie) opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...