Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Elektryk przemyslowy z jezykiem niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:     kompleksowa opieka nad urządzeniami produkcyjnymi o wysokim stopniu automatyki  utrzymanie ruchu nowych instalacji pod katem elektrycznym, pomiarowym oraz sterowania samodzielne przeprowadzanie wyszukiwania i usuwania usterek w urządzeniach na linii produkcyjnej lub wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w pojazdach szynowych (lokomotywach) Wymagania:   wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik) co najmniej 2 letnie doświadczenie jako elektryk przemysłowy (instalacje w na produkcji czy w pojazdach szynowych.) doświadczenie w podłączaniu szaf sterowniczych (min. podstawy) dobra znajomość sterowników z grupy SIMATIC, przede wszystkim Siemens oraz ControlLogix dobra znajomość obsługi urządzeń pomiarowych, dla temperatury, ciśnienia, przepływu i masy dobra znajomość języka niemieckiego (rozmowa po niemiecku z pracodawca) Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...