Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Zastępstwo do opieki nad seniorem od 6.11, 900€ + premie świateczne Nr ref.: /JOBS.pl Ogólny opis: Do opieki Pan, lat 86 o wadze 70kg. Pan ma problemy z chodzeniem, wysokim ciśnieniem. Podopieczny ma również cewnik i ma choroby serca. Nie trzeba natomiast wstawać do seniora w nocy oraz nie wymaga dźwigania. Pan mieszka w domu o powierzchni 100m2 w wiosce oddalonej 4km od miasta. Opiekunka ma ciągu dnia 2-3h wolnego czasu. Senior spaceruje przy pomocy rolatora. Pan wymaga również zmiany pampersów. Komunikacja zakłócona (słuch i mowa). Pan ma I grupę inwalidzką.   Zakres obowiązków: -prowadzenie domu, -zakupy, -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, -wspólne aktywne spędzanie czasu.   Wymagania: kobieta (wiek od 30 do 60 lat) znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym niezbędne doświadczenie w opiece mile widziane referencje   ZAPEWNIAMY: * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie (niemiecka emerytura , kindergeld) * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski * Postojowe w wysokości 300 zł przy drugim wyjeżdzie   Bonus!!!! Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50 €   Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ofertami zapraszamy do kontaktu. W swojej bazie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec na okres od 4 do 12 tygodni.   Nie martw się, że nie znasz języka niemieckiego – też masz szanse pojechać do Niemiec jako opiekunka, wystarczy sms o treści KONTAKT na numer 575 920 651 – oddzwonimy.   ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONE INTERNETOWĄ - ZNJADZIESZ TAM LEKCJE JĘZYKA NIEMIECKIEGO, KTÓRE PRZYDADZĄ SIE NA WYJEŻDZIE DO SENIORÓW.- www.pracadlaopiekunek24.pl   Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ogłoszenia – Zadzwoń, znajdziemy je za Ciebie   KONTAKT: osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: www.pracadlaopiekunek24 tel: 575 920 651 ( możesz też wysłać sms o terści opieka - ODDZWONIMY ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...