Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Wysokie wynagrodzenie! Praca od 24.10 do 22.12 - do opieki nas samotną Panią Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:  Opieka nad 87-letnią Panią Praca od 24.10 do 22.12   Miejscowość: Kinheim ( 60 km od Trier)   Stan podopiecznej: porusza się na wózku ma amputowane nogi powyżej kolan cukrzyca gronkowiec cewnik umysłowo zdrowa   Obowiązki: pomoc przy przebieraniu się pomoc w przechodzeniu z łóżka na wózek (jest lift) pomoc w gospodarstwie domowym pielęgnacja ciała zakupy   Warunki mieszkaniowe: osobny pokój z własną łazienką internet TV podopieczna mieszka sama na 1 piętrze, na 2 mieszka córka z  rodziną     Wymagania: opiekunka z komunikatywną  znajomością j. niemieckiego doświadczenie w opiece Oferujemy: Wynagrodzenie: 1400 € za miesiąc +150 € zwrot kosztów podróży Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt:   Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20 Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...