Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Wulkanizator - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresMonachium, Stuttgart, Hannover, Hamburg, Berlin
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Wulkanizator

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska :

    • Wymiana opon samochodowych (montaż, wyważanie itp.)
    • Zakładanie i zdejmowanie alufelg, felg stalowych, opon
    • Obsługa wyważarki do kól
    • Prace pomocnicze
  • Wymagania:

    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Doświadczenie w zakresie wymiany opon samochodowych
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Oferujemy:

  • Umowę niemiecką (niemiecki podatek i ubezpieczenie)

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku

  • "Aplikuj teraz".

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii