Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Super oferta/ Trier/ wyjazd z podopiecznym do Portugalii Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Opieka nad 79- letnim Panem/ od zaraz Miejscowość: Trier Stan podopiecznego: - porusza się przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim (na zewnątrz) - NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem - jest częściowo inkontynentny (stara się sam zmieniać pampersy)   Obowiązki: - pomoc przy przy kąpieli, higienie - pomoc przy przebieraniu się - pomoc w gospodarstwie domowym   Warunki mieszkaniowe: - podopieczny mieszka z żoną (nie wymaga opieki) - do dyspozycji opiekuna osobne mieszkanie na 2. piętrze (łazienka, aneks kuchenny) - internet - TV UWAGA! Małżeństwo w połowie października wyjeżdża na wakacje do Portugalii. Chcą by opiekun/-ka im towarzyszyła.   Wymagania: - PAN bądź PANI z dobrą znajomością j. niemieckiego - czynne prawo jazdy - doświadczenie w opiece Oferujemy: Wynagrodzenie: 1300 € + zwrot kosztów podróży   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20 Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...