Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 sierpnia 2020

Pracownik produkcji - Produkcja foteli samochodowych - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresStadthagen
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji - Produkcja foteli samochodowych

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Składanie foteli samochodowych na linii montażowej zgodnie z wytycznymi

    Wymagania:

    • Zdolności manualne
    • Sprawność fizyczna
    • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. A1/A2 - warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Stawka godzinowa początkowa  (pierwsze 6 tygodni)  10,62€ brutto + 250€ netto dopłaty do kosztów zakwaterowania
    • Po 6 tygodniach 12,21 € brutto + 120€ netto dopłaty do kosztów zakwaterowania
    • Po 3 miesiącach 12,74 € brutto + 75€ netto dopłaty do kosztów zakwaterowania
    • Po 5 miesiącach 13,81 € brutto - brak dopłaty do kosztów zakwaterowania
    • Po 7 miesiącach 15,40 € brutto
    • Po 9 miesiącach 15,39 € brutto
    • Po 15 miesiącach 17,52 € brutto
    • Dodatki za nadgodziny
    • 24 dni płatnego urlopu
    • Zagwarantowany i darmowy codzienny dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
    • Koszt zakwaterowania 250€
    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
    • Niemiecka umowa o prace
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Pomoc w załatwieniu formalności
    • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.
Praca dla osób ze znajomością języka niemieckiego!

Więcej informacji pod tel.:

Joanna Golletz
+48 604 398 444

Dostepni jestesmy dla Panstwa
poniedziałek - czwartek 10 - 17
piątek 10 - 14
Mówimy po polsku

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii