Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 27 maja 2020

Pracownik produkcji - pakowanie pralin, oferta dla osób z własnym samochodem - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • Adres96337 Ludwigsstadt
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji - pakowanie pralin, oferta dla osób z własnym samochodem

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Pakowanie pralin oraz innych wyrobów czekoladowych
    • Praca od Lipca / Sierpnia 2020 do Grudnia 2020
    • Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie Panie

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy i własny samochód
    • Gotowość do wyjazdu do pracy za granice
    • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

    Oferujemy:

    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia 10,15€ brutto + dodatek rozłąkowy 200€
    • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
    • Darmowe zakwaterowanie - pokoje dwuosobowe
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Pomoc w załatwieniu formalności
    • Dodatek za dowoź pracowników do pracy

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Kontakt:

Praca dla osób ze znajomością języka niemieckiego!

Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13,  +48 533 456485

piatek 8 - 14

mówimy po polsku!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii