Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Pracownik do zbioru owoców i warzyw Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Niemcy (Nordrhein-Westfalen, okolice Jeziora Bodeńskiego, Lipsk, Saksonia, Berlin); Holandia Opis stanowiska:   Praca fizyczna przy zbiorze owoców i warzyw, takich jak: zbiór truskawek, malin, innych owoców miękkich, zbioru rzodkiewki, sałaty, szczypioru i innych. Praca polega również na przygotowywaniu pól pod uprawy, plewieniu upraw (np. szparag). Wymiar pracy uzależniony od konkretnego miejsca, od 7-10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Wymagania Doświadczenie w wykonywaniu prac polowych Dobry stan zdrowia, wytrzymałość Gotowość do pracy w trudnych warunkach pogodowych Chęć do pracy w nienormowanych godzinach pracy Motywacja i zainteresowanie pracą Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zajmowanego stanowiska, miejsca i rodzaju pracy Zakwaterowanie u pracodawcy Pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu, przygotowaniu dokumentów Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV przez "Aplikuj teraz"   Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .